|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Συστατικά | Προδιαγραφή | Αποτέλεσμα Δοκιμής |
|---|---|---|
| Ρητίνη | ≥ 20% | 25% |
| Διοξείδιο του Τιτανίου | ≥ 10% | 11% |
| Γυάλινες Μπάλες | ≥ 30% | 33% |
| Προϊόν | Θερμοπλαστική Βαφή Οδοσήμανσης |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Περιεκτικότητα γυάλινων χαντρών Intermix | 30% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180-220℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90-125℃ |
| Ταχύτητα στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητική κάλυψη | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Συσκευασία | 25kg ανά σάκο, 60 σάκοι ανά παλέτα |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Συστατικά | Προδιαγραφή | Αποτέλεσμα Δοκιμής |
|---|---|---|
| Ρητίνη | ≥ 20% | 25% |
| Διοξείδιο του Τιτανίου | ≥ 10% | 11% |
| Γυάλινες Μπάλες | ≥ 30% | 33% |
| Προϊόν | Θερμοπλαστική Βαφή Οδοσήμανσης |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Περιεκτικότητα γυάλινων χαντρών Intermix | 30% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180-220℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90-125℃ |
| Ταχύτητα στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητική κάλυψη | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Συσκευασία | 25kg ανά σάκο, 60 σάκοι ανά παλέτα |