|
|
| Τροποποιημένο: | 1 Σετ |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασμένο με ξύλινο κουτί |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5 σετ την ημέρα |
Κατάλληλο για την επιγραφή γραμμών θερμοπλαστικής μπογιάς σε δρόμους, χώρους στάθμευσης οχημάτων, σχολεία και διάφορες περιοχές που απαιτούν σαφείς επιγραφές πεζοδρόμου.
Η μηχανή σήμανσης με σπρώξιμο με το χέρι είναι μία από τις βασικές μηχανές για την σήμανση της θερμολιωμένης επικάλυψης.
Η ποιότητα της σήμανσης εξαρτάται από τη σταθερότητα του πλαισίου της μηχανής και την εμβέλεια λειτουργίας της βαλβίδας σήμανσης, οι οποίες αντανακλούν τη διαφορά στις επιδόσεις των διαφόρων μηχανών σήμανσης.Η HUAQUN HQ-H χειροκίνητη μηχανή σήμανσης με σπρώξιμο διαθέτει νέο σχεδιασμό με ευρύτερο χώρο τροχώνΗ αλλαγή του κέντρου βάρους και η ανανέωση της μορφής του άξονα, καθιστώντας το σώμα της μηχανής ελαφρύτερο και πιο ευέλικτο.Λύνει προβλήματα όπως ακατάλληλη τελική άκρη σήμα και πάνω από τη λειτουργία, και μειώνει την αστάθεια κατά την σήμανση των διασταυρώσεων ζέβρας.
Η θερμοπλαστική μηχανή σήμανσης οδών χρησιμοποιείται για την σήμανση ανακλαστικών γραμμών (ευθείες γραμμές, γεμάτες κουκκίδες γραμμές, βέλη κατεύθυνσης, γράμματα και σύμβολα) σε αυτοκινητόδρομους, δρόμους πόλεων, χώρους στάθμευσης, εργοστάσια,και αποθήκεςΔιατίθεται σε δύο μοντέλα: χειροκίνητο και αυτόματο (με κινητήρα).
| Κάλυψη | Θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Μηχανή | Χειροκίνητη λειτουργία, χωρίς κινητήρα |
| Μέγεθος | 1200 mm × 900 mm × 900 mm |
| Δυναμικό παραγωγής | Περίπου 1500m/h για τυποποιημένη ενιαία συνεχής γραμμή |
| Διάμετρος εφαρμογής | 100mm, 150mm, 200mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 230°C |
| Τύποι γραμμών | Συνεχείς, διπλές, διασταυρωμένες; παπούτσια με πετσέτα που προορίζονται για εφαρμογές με πλάτος 100 mm, 150 mm, 200 mm (διπλή γραμμή) |
| Δυνατότητα δεξαμενής για θερμοπλαστικά | 105 κιλά |
| Λειτουργία | Κρατήστε ζεστή τη λιωμένη μπογιά και σημειώστε τις γραμμές |
| Συνολικό βάρος της μηχανής | 125 κιλά |
| Δυνατότητα του κουτιού με τις γυάλινες χάντρες | 25 κιλά |
| Μέθοδος διανομής χάντρων | Ενεργοποιημένο με γρανάζια, αυτόματα συμπλέκτης |
| ΚΠΜ | 1.5 |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 Σετ |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασμένο με ξύλινο κουτί |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5 σετ την ημέρα |
Κατάλληλο για την επιγραφή γραμμών θερμοπλαστικής μπογιάς σε δρόμους, χώρους στάθμευσης οχημάτων, σχολεία και διάφορες περιοχές που απαιτούν σαφείς επιγραφές πεζοδρόμου.
Η μηχανή σήμανσης με σπρώξιμο με το χέρι είναι μία από τις βασικές μηχανές για την σήμανση της θερμολιωμένης επικάλυψης.
Η ποιότητα της σήμανσης εξαρτάται από τη σταθερότητα του πλαισίου της μηχανής και την εμβέλεια λειτουργίας της βαλβίδας σήμανσης, οι οποίες αντανακλούν τη διαφορά στις επιδόσεις των διαφόρων μηχανών σήμανσης.Η HUAQUN HQ-H χειροκίνητη μηχανή σήμανσης με σπρώξιμο διαθέτει νέο σχεδιασμό με ευρύτερο χώρο τροχώνΗ αλλαγή του κέντρου βάρους και η ανανέωση της μορφής του άξονα, καθιστώντας το σώμα της μηχανής ελαφρύτερο και πιο ευέλικτο.Λύνει προβλήματα όπως ακατάλληλη τελική άκρη σήμα και πάνω από τη λειτουργία, και μειώνει την αστάθεια κατά την σήμανση των διασταυρώσεων ζέβρας.
Η θερμοπλαστική μηχανή σήμανσης οδών χρησιμοποιείται για την σήμανση ανακλαστικών γραμμών (ευθείες γραμμές, γεμάτες κουκκίδες γραμμές, βέλη κατεύθυνσης, γράμματα και σύμβολα) σε αυτοκινητόδρομους, δρόμους πόλεων, χώρους στάθμευσης, εργοστάσια,και αποθήκεςΔιατίθεται σε δύο μοντέλα: χειροκίνητο και αυτόματο (με κινητήρα).
| Κάλυψη | Θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Μηχανή | Χειροκίνητη λειτουργία, χωρίς κινητήρα |
| Μέγεθος | 1200 mm × 900 mm × 900 mm |
| Δυναμικό παραγωγής | Περίπου 1500m/h για τυποποιημένη ενιαία συνεχής γραμμή |
| Διάμετρος εφαρμογής | 100mm, 150mm, 200mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 230°C |
| Τύποι γραμμών | Συνεχείς, διπλές, διασταυρωμένες; παπούτσια με πετσέτα που προορίζονται για εφαρμογές με πλάτος 100 mm, 150 mm, 200 mm (διπλή γραμμή) |
| Δυνατότητα δεξαμενής για θερμοπλαστικά | 105 κιλά |
| Λειτουργία | Κρατήστε ζεστή τη λιωμένη μπογιά και σημειώστε τις γραμμές |
| Συνολικό βάρος της μηχανής | 125 κιλά |
| Δυνατότητα του κουτιού με τις γυάλινες χάντρες | 25 κιλά |
| Μέθοδος διανομής χάντρων | Ενεργοποιημένο με γρανάζια, αυτόματα συμπλέκτης |
| ΚΠΜ | 1.5 |