| Τροποποιημένο: | τσάντες 1 |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 κιλά ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Το θερμοπλαστικό ανακλαστικό χρώμα είναι ένα προϊόν σε μορφή σκόνης ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές σήμανσης οδών. Είναι κατάλληλο για διάφορους τύπους δρόμων, συμπεριλαμβανομένων εθνικών, επαρχιακών και αγροτικών δρόμων. Το προϊόν περιέχει προσαρμόσιμη περιεκτικότητα σε γυάλινες σφαιρίδια για τον έλεγχο των επιπέδων ανακλαστικότητας σύμφωνα με συγκεκριμένες απαιτήσεις.
Πριν την εφαρμογή, το χρώμα θερμαίνεται σε υγρή κατάσταση χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα και στη συνέχεια χύνεται σε μηχανή σήμανσης οδών για ακριβείς εργασίες χάραξης.
| Είδος | Χρώμα Σήμανσης Οδών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP602 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Ρητίνη Πετρελαίου |
| Βάρος | 25kg/σακούλα |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤ 3 λεπτά (23℃) |
| Γυάλινες Σφαιρίδια Ενσωμάτωσης | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |
| Τροποποιημένο: | τσάντες 1 |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 κιλά ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Το θερμοπλαστικό ανακλαστικό χρώμα είναι ένα προϊόν σε μορφή σκόνης ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές σήμανσης οδών. Είναι κατάλληλο για διάφορους τύπους δρόμων, συμπεριλαμβανομένων εθνικών, επαρχιακών και αγροτικών δρόμων. Το προϊόν περιέχει προσαρμόσιμη περιεκτικότητα σε γυάλινες σφαιρίδια για τον έλεγχο των επιπέδων ανακλαστικότητας σύμφωνα με συγκεκριμένες απαιτήσεις.
Πριν την εφαρμογή, το χρώμα θερμαίνεται σε υγρή κατάσταση χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα και στη συνέχεια χύνεται σε μηχανή σήμανσης οδών για ακριβείς εργασίες χάραξης.
| Είδος | Χρώμα Σήμανσης Οδών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP602 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Ρητίνη Πετρελαίου |
| Βάρος | 25kg/σακούλα |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤ 3 λεπτά (23℃) |
| Γυάλινες Σφαιρίδια Ενσωμάτωσης | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |