|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |