|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η ανώτερη ορατότητα και η αντοχή στην ξεθώριαση με την πάροδο του χρόνου καθιστούν αυτή τη θερμοπλαστική λύση ιδανική για ανθεκτικές σημάνσεις οδικής ασφάλειας.
Η εφαρμογή θερμοπλαστικής βαφής οδικής σήμανσης περιλαμβάνει τη θέρμανση του υλικού στους 180°C-220°C χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα. Μόλις λιώσει, η βαφή μεταφέρεται σε μηχανή οδικής σήμανσης και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμου. Συνήθως, γυάλινες χάντρες ρίχνονται πάνω στην καυτή βαφή για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα. Η βαφή κρυώνει και σκληραίνει μέσα σε λίγα λεπτά, δημιουργώντας μια ανθεκτική, υψηλής ορατότητας γραμμή. Ο σωστός καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητα για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Είδος | Θερμοπλαστική Βαφή Οδικής Σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής ετικέτας. Μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε τη σύνθεση της βαφής οδικής σήμανσης για να πληροί συγκεκριμένα πρότυπα και απαιτήσεις.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες και ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η ανώτερη ορατότητα και η αντοχή στην ξεθώριαση με την πάροδο του χρόνου καθιστούν αυτή τη θερμοπλαστική λύση ιδανική για ανθεκτικές σημάνσεις οδικής ασφάλειας.
Η εφαρμογή θερμοπλαστικής βαφής οδικής σήμανσης περιλαμβάνει τη θέρμανση του υλικού στους 180°C-220°C χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα. Μόλις λιώσει, η βαφή μεταφέρεται σε μηχανή οδικής σήμανσης και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμου. Συνήθως, γυάλινες χάντρες ρίχνονται πάνω στην καυτή βαφή για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα. Η βαφή κρυώνει και σκληραίνει μέσα σε λίγα λεπτά, δημιουργώντας μια ανθεκτική, υψηλής ορατότητας γραμμή. Ο σωστός καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητα για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Είδος | Θερμοπλαστική Βαφή Οδικής Σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής ετικέτας. Μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε τη σύνθεση της βαφής οδικής σήμανσης για να πληροί συγκεκριμένα πρότυπα και απαιτήσεις.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες και ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν.