|
|
| Τροποποιημένο: | 0,5 τόνοι |
| τιμή: | pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25kg ανά τσάντα, 40 σακούλες ανά τόνο, 25-27 τόνους ανά δοχείο 1x20ft |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Δύο χιλιάδες τόνοι το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σφιχτότητα (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Σημείο μαλακώσεως (°C) | 90-125 |
| Δυνατότητα συμπίεσης (MPa) | ≥ 12 |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες (%) | 0-30% |
| Φυσικότητα | 35±10 |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Χρώμα | Λευκό/κίτρινο/μπλε/κόκκινο/πράσινο/προσαρμοσμένο |
| Εκτελεστικό Πρότυπο | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Αναπροσαρμοσμένο |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Θέρμανση κατασκευής | 180°C-220°C |
| Λευκότητα | 70-85 (προσαρμοσμένο) |
| Αντίστροφος συντελεστής | 50-550 |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδος αποθήκευσης | Αποφύγετε το φως και την υγρασία |
| Μέγεθος συσκευασίας | 45*70*5CM |
| Συστατικό | Πεδίο περιεχομένου | Χαρακτηριστικά |
|---|---|---|
| C5 ρητίνη | 10%-22% | Φυσικότητα, σκληρότητα, σκληρότητα, προσκόλληση |
| Διοξείδιο του τιτανίου | 00,5%-30% | Λευκότητα, Οπτικότητα |
| Προμικρές ακτίνες γυαλιού | 0%-30% | Αντανάκλαση μετά την φθορά της επιφάνειας |
| Άμμος ανθρακικού ασβεστίου | 30%-80% | Λευκότητα, ανθεκτικότητα στην φθορά, σκληρότητα |
| ΠΕ κερί | 1%-1,5% | Ανθεκτικό στο κρύο και τη θερμότητα |
| ΕΥΑ | 00,5%-1% | Ανθεκτικότητα σε ρωγμές |
| Πλαστικοποιητές | 1%-1,5% | Δυνατότητα |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 20% | 22% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 10% | 100,2% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 30% | 32% |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 20% | 21% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 10% | 12% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 20% | 21% |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 15% | 160,1% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 5% | 8% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 20% | 22% |
|
|
| Τροποποιημένο: | 0,5 τόνοι |
| τιμή: | pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25kg ανά τσάντα, 40 σακούλες ανά τόνο, 25-27 τόνους ανά δοχείο 1x20ft |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Δύο χιλιάδες τόνοι το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σφιχτότητα (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Σημείο μαλακώσεως (°C) | 90-125 |
| Δυνατότητα συμπίεσης (MPa) | ≥ 12 |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες (%) | 0-30% |
| Φυσικότητα | 35±10 |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Χρώμα | Λευκό/κίτρινο/μπλε/κόκκινο/πράσινο/προσαρμοσμένο |
| Εκτελεστικό Πρότυπο | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Αναπροσαρμοσμένο |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Θέρμανση κατασκευής | 180°C-220°C |
| Λευκότητα | 70-85 (προσαρμοσμένο) |
| Αντίστροφος συντελεστής | 50-550 |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδος αποθήκευσης | Αποφύγετε το φως και την υγρασία |
| Μέγεθος συσκευασίας | 45*70*5CM |
| Συστατικό | Πεδίο περιεχομένου | Χαρακτηριστικά |
|---|---|---|
| C5 ρητίνη | 10%-22% | Φυσικότητα, σκληρότητα, σκληρότητα, προσκόλληση |
| Διοξείδιο του τιτανίου | 00,5%-30% | Λευκότητα, Οπτικότητα |
| Προμικρές ακτίνες γυαλιού | 0%-30% | Αντανάκλαση μετά την φθορά της επιφάνειας |
| Άμμος ανθρακικού ασβεστίου | 30%-80% | Λευκότητα, ανθεκτικότητα στην φθορά, σκληρότητα |
| ΠΕ κερί | 1%-1,5% | Ανθεκτικό στο κρύο και τη θερμότητα |
| ΕΥΑ | 00,5%-1% | Ανθεκτικότητα σε ρωγμές |
| Πλαστικοποιητές | 1%-1,5% | Δυνατότητα |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 20% | 22% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 10% | 100,2% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 30% | 32% |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 20% | 21% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 10% | 12% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 20% | 21% |
| Συστατικά | Προδιαγραφές | Αποτελέσματα δοκιμής |
|---|---|---|
| Ζύχα | ≥ 15% | 160,1% |
| Διοξείδιο του τιτανίου | ≥ 5% | 8% |
| Κρυστάλλινες Μικροσκοπίες | ≥ 20% | 22% |