|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Είδος | Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδικής Σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Οφέλη του Θερμοπλαστικού Χρώματος Οδικής Σήμανσης:
•Ανθεκτικότητα: Οι θερμοπλαστικές οδικές σημάνσεις είναι εξαιρετικά ανθεκτικές και ανθεκτικές στη φθορά, εξασφαλίζοντας μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα παραδοσιακά χρώματα.
•Ανακλαστικότητα: Η ενσωμάτωση γυάλινων χαντρών παρέχει εξαιρετική ανακλαστικότητα, βελτιώνοντας την ορατότητα για τους οδηγούς, ειδικά κατά τη διάρκεια της νύχτας.
•Γρήγορο Στέγνωμα: Η ταχεία ψύξη και στερεοποίηση του θερμοπλαστικού χρώματος επιτρέπει γρήγορο στέγνωμα, ελαχιστοποιώντας τις διαταραχές της κυκλοφορίας κατά την εφαρμογή.
•Οικονομικά Αποδοτικό: Παρά το αρχικά υψηλότερο κόστος σε σύγκριση με τα συμβατικά χρώματα, η θερμοπλαστική οδική σήμανση αποδεικνύεται μακροπρόθεσμα οικονομικά αποδοτική λόγω της εκτεταμένης διάρκειας ζωής της και των μειωμένων απαιτήσεων συντήρησης.
Βασικά Χαρακτηριστικά
Υψηλός Λόγος Χρήσης
Ισχυρή Πρόσφυση
Σταθερότητα Χρώματος
Ισχυρή Αντοχή σε Ρωγμές
Αντοχή σε Ολίσθηση
Γρήγορο Στέγνωμα (≤ 3 λεπτά)
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Είδος | Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδικής Σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Οφέλη του Θερμοπλαστικού Χρώματος Οδικής Σήμανσης:
•Ανθεκτικότητα: Οι θερμοπλαστικές οδικές σημάνσεις είναι εξαιρετικά ανθεκτικές και ανθεκτικές στη φθορά, εξασφαλίζοντας μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα παραδοσιακά χρώματα.
•Ανακλαστικότητα: Η ενσωμάτωση γυάλινων χαντρών παρέχει εξαιρετική ανακλαστικότητα, βελτιώνοντας την ορατότητα για τους οδηγούς, ειδικά κατά τη διάρκεια της νύχτας.
•Γρήγορο Στέγνωμα: Η ταχεία ψύξη και στερεοποίηση του θερμοπλαστικού χρώματος επιτρέπει γρήγορο στέγνωμα, ελαχιστοποιώντας τις διαταραχές της κυκλοφορίας κατά την εφαρμογή.
•Οικονομικά Αποδοτικό: Παρά το αρχικά υψηλότερο κόστος σε σύγκριση με τα συμβατικά χρώματα, η θερμοπλαστική οδική σήμανση αποδεικνύεται μακροπρόθεσμα οικονομικά αποδοτική λόγω της εκτεταμένης διάρκειας ζωής της και των μειωμένων απαιτήσεων συντήρησης.
Βασικά Χαρακτηριστικά
Υψηλός Λόγος Χρήσης
Ισχυρή Πρόσφυση
Σταθερότητα Χρώματος
Ισχυρή Αντοχή σε Ρωγμές
Αντοχή σε Ολίσθηση
Γρήγορο Στέγνωμα (≤ 3 λεπτά)