|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η θερμοπλαστική μπογιά σήμανσης οδών εφαρμόζεται με θέρμανση του υλικού σε θερμοκρασία μεταξύ 180 °C και 220 °C με χρήση προθέρμανσης.η μπογιά μεταφέρεται σε μηχανή σήμανσης δρόμου και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμουΚατά τη διάρκεια της εφαρμογής, οι γυάλινες χάντρες πέφτουν πάνω στην καυτή μπογιά για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα.Ο κατάλληλος καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητοι για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Άρθρο | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Βασικό υλικό | C5 ρητίνη πετρελαίου |
| Θέρμανση κατασκευής | 180-220°C |
| Καθαρή ταχύτητα | Μέσα σε 3 λεπτά |
| Ποσοστό κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει 200 τ.μ. |
| Πακέτο | 25 kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε τις υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής επισήμανσης.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η θερμοπλαστική μπογιά σήμανσης οδών εφαρμόζεται με θέρμανση του υλικού σε θερμοκρασία μεταξύ 180 °C και 220 °C με χρήση προθέρμανσης.η μπογιά μεταφέρεται σε μηχανή σήμανσης δρόμου και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμουΚατά τη διάρκεια της εφαρμογής, οι γυάλινες χάντρες πέφτουν πάνω στην καυτή μπογιά για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα.Ο κατάλληλος καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητοι για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Άρθρο | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Βασικό υλικό | C5 ρητίνη πετρελαίου |
| Θέρμανση κατασκευής | 180-220°C |
| Καθαρή ταχύτητα | Μέσα σε 3 λεπτά |
| Ποσοστό κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει 200 τ.μ. |
| Πακέτο | 25 kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε τις υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής επισήμανσης.