|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η θερμοπλαστική βαφή οδοποιίας εφαρμόζεται με θέρμανση του υλικού σε θερμοκρασία μεταξύ 180°C και 220°C χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα. Μόλις λιώσει, η βαφή μεταφέρεται σε μηχανή οδοποιίας και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμου. Κατά την εφαρμογή, γυάλινα χαλίκια ρίχνονται πάνω στην καυτή βαφή για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα. Η βαφή κρυώνει και σκληραίνει μέσα σε λίγα λεπτά, δημιουργώντας ανθεκτικές γραμμές υψηλής ορατότητας. Ο σωστός καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητα για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Στοιχείο | Θερμοπλαστική Βαφή Οδοποιίας |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής ετικέτας. Μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε τις συνθέσεις των θερμοπλαστικών βαφών οδοποιίας μας για να πληρούν συγκεκριμένα πρότυπα.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τσάντα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Η θερμοπλαστική βαφή οδοποιίας εφαρμόζεται με θέρμανση του υλικού σε θερμοκρασία μεταξύ 180°C και 220°C χρησιμοποιώντας προθερμαντήρα. Μόλις λιώσει, η βαφή μεταφέρεται σε μηχανή οδοποιίας και εφαρμόζεται απευθείας στην επιφάνεια του δρόμου. Κατά την εφαρμογή, γυάλινα χαλίκια ρίχνονται πάνω στην καυτή βαφή για να ενισχύσουν την ανακλαστικότητα. Η βαφή κρυώνει και σκληραίνει μέσα σε λίγα λεπτά, δημιουργώντας ανθεκτικές γραμμές υψηλής ορατότητας. Ο σωστός καθαρισμός της επιφάνειας και ο έλεγχος της θερμοκρασίας είναι απαραίτητα για ισχυρή πρόσφυση και μακροχρόνια απόδοση.
| Στοιχείο | Θερμοπλαστική Βαφή Οδοποιίας |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο και άλλα |
| Κύριο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Θερμοκρασία Κατασκευής | 180-220°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | Εντός 3 λεπτών |
| Ρυθμός Κάλυψης | 1 τόνος καλύπτει πάνω από 200 m² |
| Συσκευασία | 25kg ανά σακούλα |
Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένης της προσαρμοσμένης συσκευασίας και της ιδιωτικής ετικέτας. Μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε τις συνθέσεις των θερμοπλαστικών βαφών οδοποιίας μας για να πληρούν συγκεκριμένα πρότυπα.