|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνους/δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τόνοι ανά ημέρα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Θερμοπλαστική Βαφή Σήμανσης Οδών |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες ανάμειξης | 0%~30% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180~220℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90~125℃ |
| Χρόνος στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητική κάλυψη | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα έτος |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνους/δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τόνοι ανά ημέρα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Θερμοπλαστική Βαφή Σήμανσης Οδών |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Ρητίνη Πετρελαίου C5 |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες ανάμειξης | 0%~30% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180~220℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90~125℃ |
| Χρόνος στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητική κάλυψη | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα έτος |