|
|
| Τροποποιημένο: | τσάντες 1 |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Το Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδοσήμανσης είναι ένα υλικό οδοσήμανσης υψηλής απόδοσης που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική ρητίνη πετρελαίου ως συνδετικό υλικό, σε συνδυασμό με κατάλληλες χρωστικές, πληρωτικά και πρόσθετα. Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό οδοσήμανσης προσφέρει πλεονεκτήματα όπως γρήγορο στέγνωμα, εύκολη εφαρμογή, υψηλή ανακλαστικότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Προϊόν | Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδοσήμανσης |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Ρητίνη πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα Γυάλινων Σφαιριδίων Ενδιάμεσης Εφαρμογής | 15%~30% |
| Θερμοκρασία Εφαρμογής | 180~220°C |
| Σημείο Μαλάκυνσης | 90~125°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής Φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομικό |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |
|
|
| Τροποποιημένο: | τσάντες 1 |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
Το Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδοσήμανσης είναι ένα υλικό οδοσήμανσης υψηλής απόδοσης που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική ρητίνη πετρελαίου ως συνδετικό υλικό, σε συνδυασμό με κατάλληλες χρωστικές, πληρωτικά και πρόσθετα. Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό οδοσήμανσης προσφέρει πλεονεκτήματα όπως γρήγορο στέγνωμα, εύκολη εφαρμογή, υψηλή ανακλαστικότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Προϊόν | Θερμοπλαστικό Χρώμα Οδοσήμανσης |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Ρητίνη πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα Γυάλινων Σφαιριδίων Ενδιάμεσης Εφαρμογής | 15%~30% |
| Θερμοκρασία Εφαρμογής | 180~220°C |
| Σημείο Μαλάκυνσης | 90~125°C |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής Φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομικό |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |