|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 27 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
| Στοιχείο | Χρώμα οδοσήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP102 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Βάρος | 25kg/σακούλα |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θερμοκρασία Εφαρμογής. | 180~220℃ |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 27 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
| Στοιχείο | Χρώμα οδοσήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP102 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύριο Πρώτο Υλικό | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Βάρος | 25kg/σακούλα |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤3 λεπτά (23℃) |
| Θερμοκρασία Εφαρμογής. | 180~220℃ |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |