|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50tons ανά ημέρα |
Εργοστάσιο Guangzhou Αντανάκλαση Θερμοπλαστικής Powder Coatings Paint Road Marking Paint
Η θερμοπλαστική ζωγραφική σήμανσης οδών είναι ένα υλικό σήμανσης οδών υψηλής απόδοσης που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική ρητίνη πετρελαίου ως συνδετικό σε συνδυασμό με ειδικές χρωστικές ουσίες, συμπληρώματα και πρόσθετα.Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό σήμανσης δρόμου προσφέρει πλεονεκτήματα, συμπεριλαμβανομένης της γρήγορης ξήρανσης, εύκολη εκτέλεση, υψηλή ανακλαστικότητα και μακρά διάρκεια ζωής.
| Άρθρο | Χρώμα οδικής σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός μοντέλου | HQT-MP401 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Βάρος | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρή ταχύτητα | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Μεταμίχλευση γυάλινης χάνδρας | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/m2 |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
Η εύλογη περιεκτικότητα σε ρητίνη με ειδικό ελαστομερές από καουτσούκ στο γκρεμιστικό εξασφαλίζει ισχυρή προσκόλληση και αποτρέπει την αποφλούδιση όταν εφαρμόζεται σωστά.
Υψηλότερη αντοχή σε ρωγμές σε σύγκριση με τις κανονικές συνθέσεις χρώματος.
Χρησιμοποιεί χρώματα υψηλού επιπέδου με τις κατάλληλες αναλογίες για εξαιρετική αντοχή σε καιρικές συνθήκες χωρίς αλλαγή χρώματος κατά τη διάρκεια μακροχρόνιας έκθεσης.
Διαθέτει χαμηλή πυκνότητα, μεγάλο όγκο και υψηλό λόγο χρήσης για αποδοτικότητα κόστους.
Χρησιμοποιεί υψηλής ποιότητας κερί PE από τη Γερμανία για βέλτιστη αντοχή στη βρωμιά.
Πληροφορίες συσκευασίας:
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50tons ανά ημέρα |
Εργοστάσιο Guangzhou Αντανάκλαση Θερμοπλαστικής Powder Coatings Paint Road Marking Paint
Η θερμοπλαστική ζωγραφική σήμανσης οδών είναι ένα υλικό σήμανσης οδών υψηλής απόδοσης που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική ρητίνη πετρελαίου ως συνδετικό σε συνδυασμό με ειδικές χρωστικές ουσίες, συμπληρώματα και πρόσθετα.Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό σήμανσης δρόμου προσφέρει πλεονεκτήματα, συμπεριλαμβανομένης της γρήγορης ξήρανσης, εύκολη εκτέλεση, υψηλή ανακλαστικότητα και μακρά διάρκεια ζωής.
| Άρθρο | Χρώμα οδικής σήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός μοντέλου | HQT-MP401 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Βάρος | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρή ταχύτητα | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Μεταμίχλευση γυάλινης χάνδρας | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/m2 |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
Η εύλογη περιεκτικότητα σε ρητίνη με ειδικό ελαστομερές από καουτσούκ στο γκρεμιστικό εξασφαλίζει ισχυρή προσκόλληση και αποτρέπει την αποφλούδιση όταν εφαρμόζεται σωστά.
Υψηλότερη αντοχή σε ρωγμές σε σύγκριση με τις κανονικές συνθέσεις χρώματος.
Χρησιμοποιεί χρώματα υψηλού επιπέδου με τις κατάλληλες αναλογίες για εξαιρετική αντοχή σε καιρικές συνθήκες χωρίς αλλαγή χρώματος κατά τη διάρκεια μακροχρόνιας έκθεσης.
Διαθέτει χαμηλή πυκνότητα, μεγάλο όγκο και υψηλό λόγο χρήσης για αποδοτικότητα κόστους.
Χρησιμοποιεί υψηλής ποιότητας κερί PE από τη Γερμανία για βέλτιστη αντοχή στη βρωμιά.
Πληροφορίες συσκευασίας: