|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
Η θερμοπλαστική ανακλαστική μπογιά είναι ένα προϊόν σκόνης που χρησιμοποιείται κυρίως για εφαρμογές οδικής σήμανσης.Η μπογιά περιέχει γυάλινες χάντρες., με προσαρμόσιμα επίπεδα περιεχομένου για την επίτευξη της επιθυμητής αντανάκλασης.
Πριν από την κατασκευή, η μπογιά θερμαίνεται σε υγρή κατάσταση χρησιμοποιώντας προθέρμανση και στη συνέχεια χύνεται σε μια μηχανή σήμανσης δρόμου για εφαρμογή.
| Άρθρο | Χρώμα σήμανσης δρόμου |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός μοντέλου | HQT-MP401 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ραχτίνη πετρελαίου |
| Βάρος | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρή ταχύτητα | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Μεταμίχλευση γυάλινης χάνδρας | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
Η θερμοπλαστική ανακλαστική μπογιά είναι ένα προϊόν σκόνης που χρησιμοποιείται κυρίως για εφαρμογές οδικής σήμανσης.Η μπογιά περιέχει γυάλινες χάντρες., με προσαρμόσιμα επίπεδα περιεχομένου για την επίτευξη της επιθυμητής αντανάκλασης.
Πριν από την κατασκευή, η μπογιά θερμαίνεται σε υγρή κατάσταση χρησιμοποιώντας προθέρμανση και στη συνέχεια χύνεται σε μια μηχανή σήμανσης δρόμου για εφαρμογή.
| Άρθρο | Χρώμα σήμανσης δρόμου |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός μοντέλου | HQT-MP401 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ραχτίνη πετρελαίου |
| Βάρος | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρή ταχύτητα | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Μεταμίχλευση γυάλινης χάνδρας | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |