|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 τόνοι ανά τόνο |
Υψηλής ανακλαστικότητας θερμοπλαστική κίτρινη και λευκή βαφή οδοσήμανσης, σχεδιασμένη για ανώτερη απόδοση υπό βαριά κυκλοφορία και ποικίλες καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας ανθεκτικές οδοσημάνσεις.
| Στοιχείο | Βαφή Οδοσήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP01 |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο, ή Κατά παραγγελία |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Ρητίνη Πετρελαίου |
| Βάρος | 25kg ανά σάκο |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤ 3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg/m² |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, Ψεκασμός, Εξώθηση, Δομική |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφυγή άμεσης ηλιακής ακτινοβολίας |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |
Η θερμοπλαστική βαφή οδοσήμανσης αποτελείται από ρητίνη, EVA, κερί PE, υλικά πλήρωσης και γυάλινες χάντρες, η οποία είναι σε στερεή μορφή σκόνης σε κανονική θερμοκρασία.
Λεπτομέρειες Συσκευασίας:
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 τόνοι ανά τόνο |
Υψηλής ανακλαστικότητας θερμοπλαστική κίτρινη και λευκή βαφή οδοσήμανσης, σχεδιασμένη για ανώτερη απόδοση υπό βαριά κυκλοφορία και ποικίλες καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας ανθεκτικές οδοσημάνσεις.
| Στοιχείο | Βαφή Οδοσήμανσης |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Αριθμός Μοντέλου | HQT-MP01 |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο, ή Κατά παραγγελία |
| Κύρια Πρώτη Ύλη | Ρητίνη Πετρελαίου |
| Βάρος | 25kg ανά σάκο |
| Ταχύτητα Στεγνώματος | ≤ 3 λεπτά (23℃) |
| Θεωρητικός Ρυθμός Κάλυψης | 4-5 kg/m² |
| Μέθοδος Εφαρμογής | Σπάτουλα, Ψεκασμός, Εξώθηση, Δομική |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφυγή άμεσης ηλιακής ακτινοβολίας |
| Ημερομηνία Λήξης | Ένα Έτος |
Η θερμοπλαστική βαφή οδοσήμανσης αποτελείται από ρητίνη, EVA, κερί PE, υλικά πλήρωσης και γυάλινες χάντρες, η οποία είναι σε στερεή μορφή σκόνης σε κανονική θερμοκρασία.
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: