|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 τόνοι ανά μήνα |
Ανακλαστικές πούδρες βαφής για σήμανση οδών Ταχεία ξήρανση Θερμοπλαστική βαφή
Η θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδών είναι ένα εξειδικευμένο υλικό σήμανσης οδών που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική πετρελαϊκή ρητίνη ως συνδετικό υλικό σε συνδυασμό με πιστοποιημένες χρωστικές, πληρωτικά και πρόσθετα. Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό σήμανσης οδών προσφέρει πλεονεκτήματα όπως γρήγορη ξήρανση, εύκολη εφαρμογή, υψηλή ανακλαστικότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Κύρια χρώματα: Λευκό & Κίτρινο
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύρια πρώτη ύλη | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες ανάμειξης | 10%~20% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180~220°C |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90~125°C |
| Ταχύτητα ξήρανσης | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός ρυθμός κάλυψης | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα έτος |
Κύριο υλικό: Υδρογονάνθρακας ρητίνης
Χρόνος ξήρανσης: ≤3 λεπτά
Σημείο μαλάκυνσης: 90~125°C
Θερμοκρασία εφαρμογής: 180~220°C
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες ή έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με τη θερμοπλαστική βαφή, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε:
Linly Liao
0086-15218861996 (WhatsApp/WeChat)
Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τα πρότυπα AASHTO, BS και Κίνας
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg/σακούλα, 28 τόνων/20' δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 τόνοι ανά μήνα |
Ανακλαστικές πούδρες βαφής για σήμανση οδών Ταχεία ξήρανση Θερμοπλαστική βαφή
Η θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδών είναι ένα εξειδικευμένο υλικό σήμανσης οδών που χρησιμοποιεί θερμοπλαστική πετρελαϊκή ρητίνη ως συνδετικό υλικό σε συνδυασμό με πιστοποιημένες χρωστικές, πληρωτικά και πρόσθετα. Αυτό το θερμοπλαστικό υλικό σήμανσης οδών προσφέρει πλεονεκτήματα όπως γρήγορη ξήρανση, εύκολη εφαρμογή, υψηλή ανακλαστικότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Κύρια χρώματα: Λευκό & Κίτρινο
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή κατά παραγγελία |
| Κύρια πρώτη ύλη | Πετρελαϊκή ρητίνη |
| Περιεκτικότητα σε γυάλινες χάντρες ανάμειξης | 10%~20% |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | 180~220°C |
| Σημείο μαλάκυνσης | 90~125°C |
| Ταχύτητα ξήρανσης | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός ρυθμός κάλυψης | 4-5 kg/τετραγωνικό μέτρο |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σπάτουλα, ψεκασμός, εξώθηση, δομική |
| Αποθήκευση | Στεγνό, δροσερό, αποφύγετε την άμεση ηλιακή ακτινοβολία |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα έτος |
Κύριο υλικό: Υδρογονάνθρακας ρητίνης
Χρόνος ξήρανσης: ≤3 λεπτά
Σημείο μαλάκυνσης: 90~125°C
Θερμοκρασία εφαρμογής: 180~220°C
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες ή έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με τη θερμοπλαστική βαφή, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε:
Linly Liao
0086-15218861996 (WhatsApp/WeChat)
Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τα πρότυπα AASHTO, BS και Κίνας