|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
Θερμοπλαστική κίτρινη και λευκή σκόνη επίχρισμα χρώμα για οδική γραμμή OEM αποδεκτό
Η θερμοπλαστική σήμανση χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή αυτοκινητοδρόμων και δρόμων.Η HUA QUN είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής θερμοπλαστικών χρωμάτων οδικής σήμανσης στην ΚίναΤόσο τα λευκά όσο και τα κίτρινα χρώματα θερμοπλαστικής σήμανσης οδών είναι γνωστά για τον αυστηρό έλεγχο ποιότητας και τις ανταγωνιστικές τιμές.Χρωματισμός σε διαφορετικά πρότυπα και χρώματα είναι επίσης διαθέσιμα για να ανταποκριθούν σε διάφορες ανάγκες κατασκευής.
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 0%-15% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180~220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90~125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
Θα αντανακλά πολύ στο σκοτάδι όταν το φως του αυτοκινήτου λάμπει πάνω του.
|
|
| Τροποποιημένο: | 1Bag |
| τιμή: | Pending |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι ανά ημέρα |
Θερμοπλαστική κίτρινη και λευκή σκόνη επίχρισμα χρώμα για οδική γραμμή OEM αποδεκτό
Η θερμοπλαστική σήμανση χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή αυτοκινητοδρόμων και δρόμων.Η HUA QUN είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής θερμοπλαστικών χρωμάτων οδικής σήμανσης στην ΚίναΤόσο τα λευκά όσο και τα κίτρινα χρώματα θερμοπλαστικής σήμανσης οδών είναι γνωστά για τον αυστηρό έλεγχο ποιότητας και τις ανταγωνιστικές τιμές.Χρωματισμός σε διαφορετικά πρότυπα και χρώματα είναι επίσης διαθέσιμα για να ανταποκριθούν σε διάφορες ανάγκες κατασκευής.
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 0%-15% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180~220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90~125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
Θα αντανακλά πολύ στο σκοτάδι όταν το φως του αυτοκινήτου λάμπει πάνω του.