|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 κιλά ανά σακούλα, 40 σακούλες ανά τόνο, 25-27 τόνους ανά 1x20ft δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 3 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τόνοι ανά ημέρα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 0% έως 20% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180°C∼220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90°C∼125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 κιλά ανά σακούλα, 40 σακούλες ανά τόνο, 25-27 τόνους ανά 1x20ft δοχείο |
| Περίοδος παράδοσης: | 3 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τόνοι ανά ημέρα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 0% έως 20% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180°C∼220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90°C∼125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Ημερομηνία λήξης | Ένα χρόνο |