|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 10% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180~220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90~125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Πακέτο | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτα |
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 σακούλα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτες/μεγάλη σακούλα |
| Περίοδος παράδοσης: | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 τόνοι την ημέρα |
| Προϊόν | Θερμοπλαστική βαφή σήμανσης οδικών διαδρομών |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σκόνη |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| Κύρια πρώτες ύλες | Ζύχα πετρελαίου |
| Περιεκτικότητα σε χάντρες γυαλιού | 10% |
| Θέρμανση εφαρμογής | 180~220°C |
| Ελαφρό σημείο | 90~125°C |
| Γεωκίνηση σε ξηρό | ≤3 λεπτά (23°C) |
| Θεωρητικός συντελεστής διανομής | 4-5 kg/τ.μ. |
| Συντελεστής φωτεινότητας | Λευκό: ≥75%, Κίτρινο: ≥45% |
| Μέθοδος εφαρμογής | Σκίτιση, ψεκασμός, εκτόξευση, δομικές |
| Αποθήκευση | Ξηρό, δροσερό, αποφύγετε το άμεσο φως του ήλιου |
| Πακέτο | 25 kg ανά σακούλα, 60 σακούλες ανά παλέτα |